HARMONOGRAM

ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY KRYNICA-ZDRÓJ

Od 1 lipca 2013 roku odpady z terenu gminy Krynica-Zdrój są odbierane przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krynicy-Zdroju wg systemu:

  • w zabudowie jednorodzinnej – worki do selektywnej zbiórki oraz pojemniki na odpady zmieszane - nie rzadziej niż raz
    w miesiącu,
  • w zabudowie wielorodzinnej – pojemniki lub worki do selektywnej zbiórki oraz pojemniki na odpady zmieszane – nie rzadziej niż raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie w zależności od potrzeb,
  • z nieruchomości niezamieszkałych (gastronomia, pensjonaty, hotele i pozostałe obiekty) – worki oraz pojemniki do selektywnej zbiórki – nie rzadziej niż raz na tydzień w sezonie i raz na miesiąc poza sezonem oraz pojemniki na odpady zmieszane – nie rzadziej niż raz na tydzień w sezonie i nie rzadziej niż raz na tydzień lub raz na miesiąc poza sezonem.

segregowane
zabudowa jednorodzinna

zmieszane
zabudowa jednorodzinna

 

 

 

 

Punk Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych - PSZOK

PSZOK  to punkt odbioru surowców wtórnych oraz innych odpadów problemowych, których nie można wyrzucać do pojemnika na zmieszane odpady komunalne. W celu ochrony środowiska naturalnego, poprawy estetyki gminy, zapewnienia skutecznej formy odbioru odpadów nadających się do ponownego przetworzenia, gmina Krynica Zdrój utworzyła PSZOK. Odpady problemowe to np.: zużyte opony, odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, przeterminowane leki, farby i lakiery, zużyte baterie, akumulatory itp…

 

PSZOK - Teren składowiska odpadów Uroczysko Głębokie w Krynicy-Zdroju

Przyjmuje wszystkie odpady problemowe oraz odpady ulęgające biodegradacji

Godziny przyjęć pn.- pt. 800-1400

 

Zakład Gospodarki Odpadami i Ochrony Środowiska  - Powroźnik 140

- odbiór i zagospodarowanie odpadów,

- odbiór odpadów budowlanych,

- sprzedaż pojemników,

- wynajem kontenerów na odpady: 6,5 – 10 m3

 

Koordynator ds. gospodarki odpadami

tel. 18 444 12 03,   tel. kom. 693 323 487

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Biuletyn BIP

Wyszukiwarka